Okiem Wilka

Balto

Balto vel. Łobuz urodzony w 2019 roku, to świetny bardzo pozytywny młody psiak.

Balto ma siły za 2, a nawet 3, jak każdy młody psiak szybko się regeneruje, dlatego szukamy mu aktywnego domu. Domu gotowego na wycieczki w nieznane, bieganie lub inne zajęcia. Świetnie sprawdzi się w psich sportach, szczególnie zaprzęgowych. Prawdopodobnie po jakimś przodku w typie Alasakan Malamute, odziedziczył zapał i siłę do pracy.

Balto jak na owczarka przystało, łatwo się nakręca, co niestety widać w kontaktach z innymi psami. Jest ich bardzo ciekawy i nie potrafi poskromić emocji, co powoduje wzrost frustracji. Wzrost frustracji prowadzi do reakcji – jedynej jaką zna – czyli szczekania. Przy konsekwentnym i aktywnym opiekunie – z naszego szalonego szczeniaka niezdającego sobie sprawy ze swojej wielkości i siły, wyrośnie mądry dojrzały pies.
Balto ze względu na żywiołowość i rozmiar nie nadaje się do zamieszkania z dziećmi. Może natomiast zamieszkać z drugim psem, pod warunkiem, że psiaki się dogadają.

Balto przebywa w woj. śląskim.
Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu.
Musi mieć dużo ruchu i aktywności.
Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta w przyszłym domu psiaka, spacer zapoznawczy, podpisanie umowy adopcyjnej, wizyta poadopcyjna)
kontakt: adopcje@okiemwilka.org
tel. 579 521 374 || #adoptujBalto


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →