Okiem Wilka

Brego

Brego urodził się w 2019roku. To młody pies w typie Alaskan Malamute.
Jest ciekawski, ruchliwy lubi zwiedzać świat po swojemu. Ładnie chodzi na smyczy, choć zdarza się mu pociągnąć, zwłaszcza jak ma argument w postaci kaczki, czy sarny. Na tą chwilę zna komendę „siad” ale lubi smaczki, co dobrze rokuje na przyszłą naukę. Poznaje zabawki i zdecydowanie wybiera te piszczące.

Brego nie lubi czesania, nie przepada też za podnoszeniem jego nóg. Nie ma dobrych kontaktów z psami, gdyż prawdopodobnie nie miał za wiele z nimi do czynienia i nie wie jak zadbać o poprawne relacje. Świetnie sprawdzi się jako kompan osoby, która jest aktywna, uprawia sport, lubi długie wycieczki w plener.
To młody psiak, który jeszcze wiele musi się nauczyć. Cieszy się na widok człowieka i wyraźnie doprasza się uwagi i kontaktu. Brego szuka odpowiedzialnego opiekuna ,świadomego rasy , kogoś kto lubi długie wypady w nieznane. Może Brego to pies dla Ciebie?


Brego przebywa w woj. śląskim.
Nie wydajemy psów na stróża ani do kojca. W przypadku psów o nieznanej przeszłości, nie wydajemy ich do dzieci poniżej 6-8roku życia.
Nie odpowiadam na sms-y, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
anita@okiemwilka.org, tel: 660 532 331


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →