Okiem Wilka

Bubu

Adoptowana 03.06.2022

Są psy, które trafiają do schroniska, ale one same wiedzą, że to tylko na chwilę i zaraz będą w domku, więc nie ma się co stresować. Taka była Bubu. Uroczy szczeniorek, z wyglądu skrzyżowanie nie wiadomo czego z Shibą, z charakteru… słodki szczeniaczek, który miał duszę samuraja. Bubu potrafiła warknąć na większe i groźniejsze psy jak Floki czy Piorun, gdy zrobiły coś, co jej nie pasowało. A gabarytem była pewnie z 5x mniejsza od nich. No jak taki cudowny pies mógłby siedzieć długo w schronisku?

I oczywiście nie siedział 😊 Nie zdążyliśmy nawet napisać ogłoszenia adopcyjnego, jak napisała Kasia z Benem, nasi wierni obserwatorzy. Że Bubu jest cudowna, jest idealna, że jak tylko będzie możliwość to chcieliby wziąć udział w procesie adopcyjnym. Mimo braku doświadczenia w psach, wysłana ankieta została oceniona bardzo dobrze. Na spacerach zapoznawczych Kasia i Ben wyróżniali się chłonięciem wiedzy, stosowaniem się do zaleceń i… nie uleganie czarowi i powabowi pięknej Bubu. Powiedzieliśmy, że mają nie dać sobie wejść na głowę i wzięli to sobie do serca, też pokazali samurajski charakter. A takie charaktery bardzo do siebie pasują i innej decyzji niż adopcja nie mogło być.

Bubu pojechała do swojego domku na początku czerwca i teraz żyje tak, jak każdy szczeniak powinien. Otoczona miłością, zadbana, ale również i z wyznaczonymi granicami i z edukacją niezbędną do tego, aby wspólne życie było usłane różami, a nie przekleństwami.

Trzymamy kciuki za dalszą pracę i posiadanie psa idealnego (poza szczekaniem, ale nikt nie jest idealny w 100% 😀 )

Jej dalsze losy możecie śledzić na:

https://instagram.com/tarka.the.dog