Okiem Wilka

Czester

Czester to urodzony w 2010 roku przepiękny biały duży pies (ok. 37 kg). Przypomina wyglądem szorstkowłosego goldena lub owczarka podhalańskiego.

Jest wspaniałym kompanem długich spacerów, ładnie chodzi na smyczy, toleruje inne psy (ze względu na terytorializm najlepiej gdyby w przyszłym domu zamieszkał ze zrównoważoną dużą suczką lub sam). Uwielbia bawić się piłkami i szarpakiem, a jego głównym hobby są kąpiele błotne! Czester nie akceptuje kotów.

Czesio trafił do schroniska ponieważ w domu pojawiło się dziecko… Nikt nie poświęcił czasu na odpowiednie wprowadzenie domownika i psiak trafił do schroniska, dlatego nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Jako że wcześniej był psem domowym – potrafi zachować czystość w mieszkaniu. Stracił zaufanie do ludzi i dopiero kiedy komuś zaufa jest gotowy poświęcić wszystko dla swojego opiekuna i zezwolić na zabiegi pielęgnacyjne czy weterynaryjne np. czesanie.

Psiak od kiedy jest w schronisku, bardzo dobrze odnajduje się w ogrodzie. Najlepiej czuje się na dworze mogąc wykonywać swoją ulubioną pracę jaką jest informowanie swoich opiekunów o przechodniach za płotem, jednak nie może to być jego jedyne zajęcie.

Może Czester to właśnie pies dla Ciebie?

Czester przebywa w woj. śląskim.

Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.

Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami: ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa.

Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
kontakt: adopcje@okiemwilka.org tel: 579 521 374

Obserwuj Czesia na jego profilu na Facebooku!

 

Najnowsze wydarzenia w życiu CzesiaZainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →