Okiem Wilka

Daisy

Daisy urodziła się w 2017 roku. Jest niezwykle przyjacielska i aktywna, choć nieco nieśmiała. Daisy dała się poznać jako bardzo towarzyska i pełna wigoru, pozytywna suczka. Potrafi iść ładnie w stadzie psów, choć z początku trochę się boi. Gdyby miała zamieszkać z drugim psem, nie może to być pies lękowy. Bez problemu potrafi się odnaleźć jako członek watahy. Daisy mimo swojej delikatności i nieśmiałości świetnie sprawdzi się w psich sportach. Ma bardzo silny instynkt łowiecki. Chomiki, świnki morskie czy koty traktuje jak świetne zabawki i pyszny posiłek. Spuszczona ze smyczy pogna przed siebie. Instynkt wygra z miłością do opiekuna – to po genach #husky.

Zostanie wydana jedynie do domu, który będzie otwarty na pracę z psem (dużo aktywności – spacery, bieganie, nauka zostawania w domu). Daisy przy odpowiednim opiekunie otworzy się i rozkwitnie. Ważne, aby przyszły opiekun poza miłością, potrafił też zaproponować jej inne zajęcia, które pozwolą jej rozkwitnąć (psie sporty mile widziane). Daisy to pierwszy promień słońca po długiej zimie.

Może zaprosisz ją do swojego domu?

Daisy przebywa w woj. śląskim.

Pies nie nadaje się na stróża, ani do pobytu w kojcu. Daisy nie zamieszka w ogródku ani nie zostanie zabawką dla dziecka.
Przebywa w woj.: śląskim.
Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. 579 521 374 || adopcje@okiemwilka.org


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →