Okiem Wilka

Hacziko

Hacziko to urodzony w 2013 roku psiak o niepodważalnej urodzie.

Jest wesoły i bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Przytulanie, głaskanie mogą się nie kończyć. Grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne. Ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy.

Haczi jest psem chorym, mimo że jego zachowanie wydaje się temu zaprzeczać. Ma Chorobę Cushinga i guza przysadki. Do tego niestety był zagłodzony. Aktualnie musimy ustabilizować jego stan, podnieść wagę. Haczi chętnie nam pomaga, karma mu smakuje i waga się podnosi. Dostaje również leki na Cushinga. Jego stan jest dobry, aż trudno w to uwierzyć. Jeśli chcesz dać mu dom, chcesz poświęcić mu czas, zadzwoń. Haczi nie potrzebuje maratonów (choć chodzi na długie spacerki). Bardziej potrzebuje uwagi i serca, czasu spędzonego z opiekunem. Z uwagi na chorobę nie polecamy go do domu z małymi dziećmi.

Psiak przebywa w woj. opolskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa). Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

kontakt: anita@okiemwilka.org tel: 660 532 331

Hacziko ma swoje wydarzenie! Dołącz do niego na  facebooku!


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →