Okiem Wilka

Imbir

Imbir urodził się ok. 2017 roku. To młody, ciekawski, wszędobylski i wesoły pies w typie rasy Siberian Husky. Kocha wolność i może próbować uwolnić się z szelek, czy obroży. Jest bardzo skoczny, płot nie będzie dla niego stanowił problemu. Na smyczy chodzi dość ładnie, choć w grupie psów może pociągnąć do przodu– nie lubi być drugi. Za smaczki jest w stanie łanie pracować, skupić się, czy nawet zrobić komendę „siad”. Imbir poznaje zabawki, zdecydowanie przypadły mu modele z dźwiękiem. Instynkt łowcy zaczyna działać i Imbir może pilnować zdobyczy. Za dobre smaczki może nastąpić wymiana.

Można go dotykać wszędzie, nie ma nadwrażliwości, nie wykazuje reakcji obronnych. Wyraźnie lubi kontakt z człowiekiem. W stosunku do psów zachowuje się raczej pozytywnie. Czyta sygnały przez nie wysyłane i sam też się komunikuje, choć czasem nieostrożnie wpadnie w jakieś tarapaty. Imbir jest jednak tak szybki, że zanim drugi pies zdąży dać mu reprymendę, Imbira już nie ma.

Imbir to wesoły 200% husky, który szuka odpowiedzialnego opiekuna świadomego rasy. Kogoś kto lubi długie wypady w nieznane.

Może Imbir to pies dla Ciebie?

Imbir przebywa w woj. śląskim.Nie wydajemy psów na stróża ani do kojca. Nie wydajemy psów o nieznanej historii do dzieci poniżej 6-8roku życia.

Nie odpowiadam na sms-y, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

anita@okiemwilka.org

tel: 660 532 331


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →