Okiem Wilka

Manu

Manu to delikatny przesympatyczny staruszek urodzony około 2009 roku

Trafił do schroniska bardzo zaniedbany. Szybko dał się poznać jako uroczy amant. Nie narzuca się, chętnie idzie przed siebie. Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne pod warunkiem, że okrasza się je smaczkami. Ładnie podróżuje samochodem, ma parcie na pilota wycieczki i trochę krąży po aucie. Zna komendę “siad”, przy odpowiednich smaczkach nauczy się też pozostałych sztuczek.

W stosunkach z innymi psami wysyła czytelne sygnały, gdy drugi pies przekracza granicę komfortu. Ze względu na wiek i stonowany charakter psa, nie jest on polecany do domu z małymi dziećmi. Jego podejście do kotów jest póki co nieznane.

Manu jest w trakcie badań i diagnozowania. Pojedzie do domu dopiero, gdy będziemy wiedzieli z jaką kondycją zdrowotną mamy do czynienia.

Psiak przebywa w woj. śląskim. Manu nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.
Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa).

Kontakt: anita@okiemwilka.org tel. 660 532 331

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Najnowsze wydarzenia w życiu ManuZainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →