Okiem Wilka

Mei

Mei adoptowana 02.01.2022

Mei trafiła do nas bezpośrednio od poprzedniego właściciela, który ze względu na problemy zdrowotne postanowił przekazać psa w nowe ręce. Suczka szybko odnalazła się w domu tymczasowym, gdzie miała dwie tymczasowe siostry (bullterierkę Nulę oraz bullowatą adopcyjniaczkę Cleo). Mei bardzo zaskoczyła nas swoim bezproblemowym charakterem: pięknie dogadująca się z innymi psiakami, lubiąca towarzystwo ludzi, nawet dzieci. Ciężko nie ulec tym ślicznym oczom.

Dom tymczasowy jednak nie miał bardzo prostego zadania: do wypracowania były takie elementy jak: lęk separacyjny, czy załatwianie się w domu. Mei szybko załapała o co chodzi <3 To niesamowicie pojętna uczennica!

Poszukiwaliśmy dla niej kogoś, kto potraktuje ją jak swoją bratnią duszę, towarzyszkę długich wypraw górskich, ciekawych spacerów po lesie, czy zaaranżuje jej czas na zabawy węchowe. I znaleźliśmy! Pani Krystyna pokochała Mei od pierwszego wejrzenia.

Już od połowy grudnia Pani Krystyna zabierała Mei do siebie i na długie spacery, aby przejście do nowego domu było jak najspokojniejsze i jak najmniej stresujące dla psiaczka.

I tak – górską wyprawą w gronie nowej Rodziny – zaczęło się nowe życie Mei. Pełne aktywności na świeżym powietrzu, węszenia (oj, tak!) oraz zabaw z Emilkiem! Trzymamy mocno kciuki za same szczęśliwe chwile Mei z Rodziną!

Dziękujemy za wspaniały Dom dla naszej szalonouchej!

Dziękujemy też Beacie, która spełniała rolę domu tymczasowego szkoląc oraz przystosowując Mei do nowego życia.