Okiem Wilka

Ori

Ori urodził się ok. 2013 roku. To pies o wyjątkowej urodzie w typie rasy Siberian Husky. Ma niesamowicie jasnoniebieskie, niemal białe oczy i cudowne skarpety w kropeczki 😉 Lekko klapnięte uszka zdecydowanie dodają mu uroku. Ori jest psem, który ceni towarzystwo człowieka, ale nie był wcześniej uczony kontaktów ludzko-psich. Nie wie do końca jak fajnie można spędzać czas z człowiekiem. Ładnie reaguje na smaczki, choć często rozprasza się przy pracy z człowiekiem. Zna komendę „siad” i „daj łapę”, ale nie lubi się tym przechwalać.

Ładnie chodzi na smyczy, nie ma problemu z dotykiem, podstawowymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Czasem z Oriego wychodzi kocia natura i ociera się o człowieka lub wciska do głaskania. Lubi decydować o tym, na co ma ochotę, a na co nie.

Nie ma większych problemów z psami, choć Ori zdecydowanie pokazuje granice swojej przestrzeni. Pięknie komunikuje się z psami. Nie wszczyna awantur, jeśli nie musi. Ori szuka odpowiedzialnego opiekuna, świadomego rasy. Kogoś, kto lubi długie wypady w nieznane.

Może Ori to pies dla Ciebie?
Ori przebywa w woj. śląskim.
Ori nie nadaje się jako stróż, ani do kojca.
Nie wydajemy psów o nieznanej historii do dzieci poniżej 6-8 roku życia. Nie odpowiadam na sms-y, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

kontakt: anita@okiemwilka.org
tel: 660 532 331


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →