Okiem Wilka

Piorun

Piorun urodził się w 2019 roku.

Jest pięknym psem w typie Syberian Husky, który potrzebuje od swojego opiekuna poszanowania przestrzeni oraz ogromnego wsparcia. Piorun jest psem lękowym. Nagły ruch, pstryknięcie na palcach, wyciągnięta ręka budzi w nim niepewność. Krok po kroku przyzwyczajamy się do wspólnego życia z człowiekiem. Powoli docenia bliskość człowieka, choć lubi mieć kontrolę nad daną sytuacją. Piorun dopiero poznaje psie życie. Widać, że komendy, zabawki czy smaczki są dla niego całkowicie obce. Do niektórych przysmaków zaczął się już przekonywać, co ułatwia wspólna pracę 😉. Lęki Pioruna widać również w kontaktach z psami – mimo nakręcenia, mocno pracujemy nad spacerami równoległymi. Po przyzwyczajeniu do psa, Piorun potrafi go ignorować. Prawdopodobnie Piorun będzie również świetnym kompanem do biegania, przy próbach podbiegania bardzo chętnie się w to angażował.

Ze względu na lękliwość nie jest wskazany dom z małymi dziećmi. Konieczna jest znajomość rasy, umiejętność odczytywania psiej komunikacji oraz kontynuowanie pracy w domu.. Idealny psiak na dłuższe spacery. Może Piorun to właśnie pies dla Ciebie?

Piorun przebywa w woj. śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.  Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami. Nie odpowiadam na sms-y, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
kontakt: adopcje@okiemwilka.org tel: 535 455 108


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →

%d bloggers like this: