Okiem Wilka

Shelby

Shelby w schronisku była krótko. Na swojej drodze napotkała Anię i Kamila, którzy podarowali jej Dom Tymczasowy. Jak się okazało, było to zbawienne dla małej istoty, w której drzemią ogromne emocje. Tak ogromne, że ciężko sobie z nimi poradzić. W domu tymczasowym Shelby uczyła się życia pod czujnym okiem psiej terapeutki: @lea_psinieporadnik oraz specjalistów od psiej psychiki.

Po długich poszukiwaniach idealnego domu, który zrozumie ten ogrom emocji, Shelby trafiła na Martę. Już od pierwszego spaceru widać było spokój i zrozumienie. Ktoś w końcu dostrzegł w Shelby potencjał, a nie tylko piękną powierzchowność. Proces adopcji trwał bardzo długo ze względu na delikatny charakter Shelbisia i wspaniały cierpliwy dom tymczasowy 🖤

Big Day nastąpił 18 września, jednak same przenosiny do nowego domu były procesem, który trwał. Shelby w nowym domu nie braknie aktywności. Wspólnie z Opiekunką planują poszerzanie wiedzy o psiej psychice i emocjach. A może spróbują swoich sił w psich sportach? Jedno jest pewne – to właśnie na Martę Shelby czekała całe swoje życie!

Powodzenia Dziewczyny!