Okiem Wilka

Snow

Snow – Winter is comming!

Snow to urodzony w 2012 roku bardzo majestatyczny pies w typie alaskan malamuta. Swoją wielkością wzbudza respekt. Gdy przemierza z gracją leśne ścieżki, zdawałoby się, że nawet paprotki chowają się nieco bardziej w cieniu, a grzyby kurczą kapelusze. Jego historia nie jest nam znana, chciałoby się wierzyć, że przybiegł do nas prosto z głębokiej tundry. Biegnąc dniami i nocami prosto w nasze objęcia. Snow jest psem bardzo pojętnym – zna wiele komend. Chętnie wymienia je na pyszne smakołyki. Nie stroni też od nauki, chce się komunikować i bardzo zależy mu na bliskości człowieka. Nie zdradza agresywnych zachowań w stosunku do innych psów, ale gdy poczuje, że jego pozycja gwiazdy jest zagrożona, potrafi okazać zazdrość. Snow lubuje się w pieszczotach – dumnie prezentuje swój brzuszek leżąc na grzbiecie i dopominając się o głaski.

Na ogół jest psem pozytywnym i zrównoważonym, ale jednocześnie emocjonalnym.

Stęskniony wyśpiewuje arie operowe zza krat schroniskowego boksu licząc, że odkryje go kiedyś łowca talentów (albo przynajmniej jakiś dobry człowiek gotowy przyjąć go pod swój dach). Będzie wymarzonym kompanem dla osoby aktywnej. Najlepiej by nie musiał dzielić domu z mniejszymi zwierzakami. Szukasz prawdziwego przyjaciela z sercem od razu otwartym na oścież? Dobrze trafiłeś! I chociaż bez wątpienia Snow będzie potrzebował pracy, to bez wątpienia ta praca jest warta wysiłku.

Psiak przebywa w woj. śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.

Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa).
Kontakt: anita@okiemwilka.org tel. 660 532 331

 

Najnowsze wydarzenia w życiu SnowaZainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →