Okiem Wilka

Tofu

Tofu urodził się w 2020 roku. To przekochany bąbelek. Jest bardzo ciekawski, lubi inne zwierzęta i z każdym chciałby się bawić. Nie ważne czy pies jest większy, mniejszy, stary czy młody.

Na dworze bardzo lubi eksplorować otoczenie i węszyć. Okazało się, że taplanie w wodzie – to jest to! I mimo, iż pływać chyba jeszcze nie potrafi, do wody wbiega zawsze z wielką chęcią! Pięknie aportuje (na zamkniętej przestrzeni), czy biegnie i przynosi piłkę za smaczka, ale chyba najbardziej lubi szarpaki i jak człowiek się z nim bawi. Nauka nowych komend to żaden problem, bo za smaczki jest w stanie dużo zrobić. Pozostawiony w domu nie niszczy, tzn. nie gryzie kanapy czy stołu. Natomiast jak na małego szkraba przystało, butelki, rolki po papierze itp. potrafi rozbroić. Nie poświęcisz mu czasu? Sam znajdzie sobie zajęcie.

Sam wskakuje na kanapę i na niej sobie śpi, raczej nie bierze się za koce czy poduszki, ale może się to zmienić przy niedoswiadczonym opiekunie. Bardzo lubi maty węchowe i kongi, ale w domu jak jest człowiek, to najbardziej chciałby jego uwagi. W zabawie potrafi gryźć po rękach, dlatego nie zostanie wydany do bardzo małych dzieci.

Tofu ma zerwane więzadła w lewej przedniej łapce, łapka jest leczona, jednak nigdy nie wróci do 100% zdrowia. Oprócz zerwanych więzadeł, kość jest złamana i skręcona. Istnieją dwie drogi weterynaryjne: operacja usztywnienia nagdarstka lub długotrwała korekta łapy za pomocą szyn. Aktualnie zbieramy informacje o obu wyjściach.

Czy niesprawna łapka przeszkadza Tofu na codzień? Nie! Tofu jest wesołym i konkatkowym szczeniakiem, który rozkochuje w sobie wszystkich ludzi 🖤

Zaproponujesz Tofu wspólne życie?

Pies nie nadaje się na stróża, ani do pobytu w kojcu.

Tofu nie zamieszka w ogródku ani nie zostanie zabawką dla dziecka. Przebywa w domu tymczasowym woj.: śląskim.

Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. 579 521 374 || adopcje@okiemwilka.org


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →

%d bloggers like this: