Okiem Wilka

Totoro – adoptowany 5 kwietnia 2020

TOTORO to drobny ok 10 kg psiak urodzony w 2012 roku.

Wyglądem przypomina szpica lub pomsky. Jest wielką kulą futra o słodkim pyszczku, który z pewnością odziedziczył po przodku husky. W tym drobnym ciałku tryskającym słodyczą mieszka wielkie ego. Jest kotem zaklętym w ciele psa: gdy ma ochotę – jest słodkim misiem proszącym o mizianko i wystawiającym brzuszek, a gdy mu się coś nie spodoba, kłapie zębami. Stąd nie zostanie wydany do domu z małymi dziećmi. Z innymi psiakami średnio się dogaduje, potrafi iść w stadzie, jednak na obce psy szczeka. Może zamieszkać z kotem.

Historia Totoro jest wyjątkowo smutna. Został wyrzucony z jadącego samochodu i wpadł pod kolejny. Trafił do schroniska w fatalnym stanie. Rany na szczęście szybko się wygoiły, jednak nie był to koniec przykrych sytuacji w życiu Totka. Osłabiony zachorował na zapalenie płuc. Niestety w wyniku powikłań serce Totoro zostało osłabione, a pamiątką po tamtych czasach jest pokaszliwanie. Totoś szuka cierpliwego domu, który pokocha go za to, jakim jest. A jest niesamowitym dzielnym małym wojownikiem.

Psiak przebywa w woj. śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności.

Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa).

Kontakt: adopcje@okiemwilka.org tel. 579 521 374

Totoro ma swoje wydarzenie! Dołącz do niego na facebooku!

 


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →