Okiem Wilka

Wilkor

Wilkor to urodzony w 2014 roku duży pies przypominający niedźwiedzia.

Poza zachwycającym wyglądem, ma też dość opanowany charakter. Do większości dużych psiaków podchodzi przyjaźnie. Z niektórymi próbuje się bawić. Małe psiaki goni i może im zrobić krzywdę.

Ma puszystą kitę i mądre spojrzenie.

Możliwe, że to zasługa owczarka w drzewie genealogicznym. Za mądrym spojrzeniem idzie również znajomość podstawowych komend (głównie SIAD, reszta w zależności od humoru – i tu widzimy cechy północniaka/psa pierwotnego). Wilkorek mocno przywiązuje się do człowieka, ma zapędy, aby go bronić, dlatego najlepiej gdyby zamieszkał z osobą, która wie jak sobie w takiej sytuacji poradzić.

Wilkor może czasem próbować przejąć kontrolę w domu, dlatego polecamy go do doświadczonego opiekuna. Ma silny instynkt łowiecki i nie powinien zamieszkać z mniejszym zwierzęciem (typu kot lub mały pies)

Nie zostanie zabawką dla dziecka. Psiak przebywa w domu tymczasowym w woj. śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności. Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa).
Kontakt tel. 579 521 374


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →