Okiem Wilka

Yuki

Yuki to urodzony w 2015 roku pies w typie Siberian Husky.

To uroczy sympatyczny psiak w typie husky. Ma w sobie wiele uśmiechu, jest wesoły i pogodny. Uczy się podstawowych komend. W stosunku do innych psów potrafi naszczekać, ale w bliskim kontakcie jest sympatyczny i chętny do harców.

Jest ciekawski, wesoły i zdecydowanie nakierowany na człowieka. Nie zna komend, prawdopodobnie nikt go wcześniej tego nie uczył ale pozytywne nastawienie na człowieka i smaczki dobrze rokuje na przyszłą naukę. Yuki preferuje pieszczoty- taki kontakt z opiekunem może się dla niego nie kończyć. Jest bardzo skoczny (żadne ogrodzenie go nie zatrzyma), energiczny, więc opiekun musi sprostać jego żywiołowej naturze. W aucie może sobie pośpiewać.
Z psami raczej nie wszczyna awantur choć ma swoje sympatie i antypatie i potrafi się odszczekać. Będzie wymarzonym kompanem dla osoby aktywnej, na różne wypady w nieznane.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Nie zostanie zabawką dla dziecka. Psiak przebywa w woj. śląskim. Pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. Musi mieć dużo ruchu i aktywności. Pies jest pod opieką stowarzyszenia- adopcja wiąże się z procedurami (ankieta, wizyta przed- i poadopcyjna, spacer, umowa). Kontakt: anita@okiemwilka.org tel. 660 532 331


Zainteresował Cię ten psiak?

Koniecznie wypełnij ankietę adopcyjną, a jeden z naszych wolontariuszy niebawem odezwie się do Ciebie.

Wypełnij ankietę →

Zobacz ostatnie aktualności dotyczące Yukiego!