Okiem Wilka

Pracowity dzień Freja

Po południu we wtorek 2 lipca Frej rozpoczął swój pracowity dzień.

Jeszcze nie spodziewał się co na niego czeka – ile emocji, ile nowych miejsc!

Swoją podróż rozpoczęliśmy wizytą w Parku Kościuszki w Katowicach, gdzie odbyliśmy niedługi spacer pełen wąchania, oznaczania i zwiedzania terenu. Mijaliśmy sporo psów, Frej ładnie potrafił skupić się na opiekunie gdy tylko pojawiały się smaczki.

Trening!

Następnie odbyliśmy trening komendy SIAD i skupienia na opiekunie, które pomogą nam w przyszłym szkoleniu. Treningu indywidualnego udzieliła nam zoopsycholog i psia trenerka Iga Paczyńska ze szkoły dla psów Gryfny Psiak. Frej jako pies lekko nadpobudliwy i łatwo rozpraszający się, za zaangażowanie trenera, dał od siebie niesamowitą motywację i wolę skupienia.

Zabawa!

Po treningu, z obolałym od myślenia mózgiem, pojechaliśmy na wybieg ze znajomymi suczkami, gdzie Frej szalał za piłeczką i mógł trochę się odmóżdżyć.

Ostatnią atrakcją tego dnia był wyjątkowy romantyczny spacer przy zachodzącym słońcu. Spokój lasu, świergot ptaków, towarzystwo psich koleżanek… czego pies może chcieć więcej?

Wracając do schroniska Frej nie miał już siły na nic. Szczęśliwy zwinął się w kulkę w samochodzie i padł co jakiś czas podnosząc główkę i patrząc z wdzięcznością.

Frej jako pies w typie husky jest do adopcji i szuka świadomego domu!


Podaruj Frejowi uśmiech!

Pomóż nam znaleźć mu dom, udostępnij ten artykuł na facebooku, a jeżeli przekonaliśmy Cię, że Frej to wspaniały pies, wypełnij ankietę przedadopcyjną klikając link poniżej i zaproś go do swojego domu!

Wypełnij ankietę →