Okiem Wilka

Wycieczka na Skrzyczne

Urozmaicamy schroniskowe życie naszych podopiecznych!

W sobotę 20 lipca Yasper i Frej mieli okazję spotkać się ponownie z Runą (Ajszą) i przejść wspólnie przyjemną górską trasę.

Trasa wiodła z Ostrego (Lipowa) dokąd dojechaliśmy kilkoma samochodami. Frej przeszedł wzorowo testy wspólnej jazdy na tylnym siedzeniu z suczkami, a Yasper niestety nie popisał się ciszą – tak bardzo już chciał być na miejscu, że pojękiwał i stękał w samochodzie.

Z Ostrego ruszyliśmy niebieskim szlakiem na Skrzyczne. Tam był czas na ciasto i napoje. Znalazła się też chwila na małe szkolenie, trochę sępienia smaczków i ciasta, a Yasper wykorzystał sytuację i ukradł kawałek placka ze śliwkami prosto z ust Pauliny – przy nim żadna kanapka, żadne ciasto nie jest bezpieczne. Dalej poszliśmy trasą zieloną przez Małe Skrzyczne, Kopę Skrzyczeńską i Malinowską Skałę, aż napotkaliśmy rozwidlenie ze szlakiem żółtym.

Widoki były przepiękne!

Gdyby nie tłumy ludzi, ten wyjazd byłby jeszcze lepszy! Na szlaku ludzie zachwycali się urodą i zachowaniem naszych wilków 😄 a wszystkie dzieci wygłaskały Freja i Yaspera  za wsze czasy!

Pogoda również dopisała, mimo iż prognozowano burze. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy skrócić trasę i czmychnęliśmy przed deszczem żółtym szlakiem prosto do samochodów pojąc psiaki w górskim strumieniu.

Wyjazd możemy uznać za udany, dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy dołączyli do nas! Pozdrawiamy wszystkie serdeczne osoby spotkane na szlaku i dziękujemy za wszystkie miłe słowa!


Pokochałeś Freja lub Yaspera?

To tak jak my! Kliknij link poniżej i adoptuj huska!

Wypełnij ankietę →