Okiem Wilka

Yasper i Frej na dodatkowym spacerze

Nasze psiaki to wyjątkowo aktywne bestie.

Najbardziej aktywne ze stada to Frej, Yasper i Skiper. We środę 7 sierpnia dwoje z nich załapało się na dodatkowy spacer. Psiaki te bardzo się męczą w schroniskowym boksie. Oboje mają tendencję do przeskakiwania płotów, dlatego mieszkają w zabudowanych od góry boksach, a nie na rozległych wybiegach.

Poszliśmy nad staw Szkopa i na zabrzańskie pola i łąki. Tam psiaki mogły poszaleć na długich linkach. Było ćwiczenie komend – w szczególności Frejowych SIAD i WARUJ. Yasper też trochę popracował za smaczki. Było też aportowanie gumowego hot doga! W tym przypadku Yasper nie bardzo rozumiał po co go przynosić do opiekunki.

Psiska były wyjątkowo grzeczne i spełnione.

W drodze powrotnej panowie mieli przeprawę przez drzwiowy most. Prawie jak przejście do psiowej Narni… tak, nasze psy nie mają z nami łatwo…

Na koniec było trochę wspólnych szaleństw i biegania plecki w plecki. Jako iż Frej i Yasper bardzo się lubią, to nie było problemów z dzieleniem się zabawkami, czy miską z wodą.

Yasper i Frej pozdrawiają i polecają się do adopcji!


Szukasz aktywnego psa?

Lubisz chodzić po górach lub dużo się ruszasz i potrzebujesz przyjaciela? Wypełnij ankietę przedadopcyjną klikając link poniżej i adoptuj Freja lub Yaspera! Każdy z nich chętnie zamieszka z aktywną rodziną, mogą zamieszkać z drugim psiakiem.

Wypełnij ankietę →